Knaus Sky TI 650 MF
54.980 €
incl.
Interne ID: 21238
Occasion
Beschikbaar vanaf:
Vooraf bestellen
| Voertuiglengte | 698 cm |
| Voertuigbreedte | 232 cm |
| Voertuighoogte | 279 cm |
| Kilowatt | 103 kW |
| Vermogen in pk | 140 pk |
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bedden |
Tweepersoonsbed Tweepersoonsbed langs |
| Totaalgewicht | 3.650 kg |
nu aanvragen
Financieringsvoorbeeld tonen
Beschrijving
Ausstattung:
- 200W Solaranlage
- Lithium Zusatzbatterie Aufbau
- SAT-Anlage mit TV
- Leichtmetallfelgen
- Anhängerkupplung
- CLESANA WC NEU
- Truma DuoControl CS
- Markise 4,5m
- Naviceiver inkl. Rückfahrkamera
- Klimaanlage Fahrerhaus
- FAHRRADTRÄGER
- 1. Hand!
#130 gelb
Technische gegevens
| Voertuigtype | Camper |
| Fabrikant | Knaus |
| Serie | Sky TI |
| Model | 650 MF |
| Chassis | Fiat |
| Eerste registratie | 07/2020 |
| Kilometerstand | 72.600 km |
| Carrosserietype | Semi-Integraal |
| Brandstof | Diesel |
| Versnellingsbak | Handgeschakeld |
| Aantal assen | 2 |
| Aandrijving | Frontantrieb |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Milieusticker | groen |
Plattegrond
Beschrijving plattegrond
| Slaapplaatsen | 2 |
| Aantal zitplaatsen met gordels | 4 |
| Zitgroep | Middenzitgroep |
| Infrastructuur | Keuken, WC |