Hobby Prestige 720 KWFU
Verkocht
Nieuw
Beschikbaar vanaf:
Vooraf bestellen
| Voertuiglengte | 904 cm |
| Voertuigbreedte | 250 cm |
| Voertuighoogte | 264 cm |
| Slaapplaatsen | 6 |
| Bedden |
Stapelbed Tweepersoonsbed langs |
| Totaalgewicht | 2.500 kg |
Financieringsvoorbeeld tonen
Beschrijving
Ausstattung:
- TÜV/Brief/Fracht
Technische gegevens
| Voertuigtype | Caravan |
| Fabrikant | Hobby |
| Serie | Prestige |
| Model | 720 KWFU |
| Brandstof | Sonstige |
| Aantal assen | 2 |
| Emissienorm | keine |
Plattegrond
Beschrijving plattegrond
| Slaapplaatsen | 6 |
| Zitgroep | Ronde zitgroep |
| Infrastructuur | Keuken, WC |