Hymer Camper Van Redwood 601
76.870 €
86.995 €
incl. 19% MwSt.
Interne ID: 24048
Nieuw
Beschikbaar vanaf:
Direct
| Voertuiglengte | 599 cm |
| Voertuigbreedte | 208 cm |
| Voertuighoogte | 260 cm |
| Kilowatt | 103 kW |
| Vermogen in pk | 140 pk |
| Slaapplaatsen | 4 |
| Bedden | Tweepersoonsbed |
| Totaalgewicht | 3.500 kg |
nu aanvragen
Financieringsvoorbeeld tonen
Beschrijving
Technische gegevens
| Voertuigtype | Camper |
| Fabrikant | Hymer |
| Serie | Camper Van |
| Model | Redwood 601 |
| Chassis | FIAT Ducato |
| Beschikbaar vanaf | Direct |
| Carrosserietype | Buscamper |
| Brandstof | Diesel |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Aandrijving | Frontantrieb |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Milieusticker | groen |
Plattegrond
Beschrijving plattegrond
| Slaapplaatsen | 4 |
| Aantal zitplaatsen met gordels | 4 |
| Zitgroep | Zijzitgroep |
| Infrastructuur | Keuken, WC |