Fendt Bianco Activ 560 SKM
27.900 €
incl. 19% MwSt.
Internal ID: 15032
pre-owned vehicle
Available from:
Immediately
| Vehicle length | 774 cm |
| Vehicle width | 250 cm |
| Vehicle height | 263 cm |
| Sleeping places | 6 |
| Beds | Double bed |
| Total weight | 1.700 kg |
enquire now
Show financing example
Description
Equipment:
- TRUMA Smart A Mover with 55 Ah battery
- Thule 2-bike carrier on A-frame
- City water connection
- TV mount
- TriGas gas detector
- Fly screen door for entrance
- Alphatronics Smart TV SL-24, DSBAI+
Technical data
| Vehicle type | Caravan |
| Manufacturer | Fendt |
| Series | Bianco Activ |
| Model | 560 SKM |
| First registration | 07/2023 |
| Available From | Immediately |
| Fuel | Sonstige |
| Number of axles | 1 |
| Pollutant standard | keine |
Floor plan
Floor plan description
| Sleeping places | 6 |
| Seating group | Round seating area |
| Infrastructure | Kitchen, WC |