Rapido 80dF 8086dF
89.900 €
incl.
Occasion
Beschikbaar vanaf:
Vooraf bestellen
| Voertuiglengte | 636 cm |
| Voertuigbreedte | 205 cm |
| Voertuighoogte | 259 cm |
| Kilowatt | 118 kW |
| Vermogen in pk | 160 pk |
| Slaapplaatsen | 2 |
| Bedden | Queensbed |
| Totaalgewicht | 4.400 kg |
nu aanvragen
Financieringsvoorbeeld tonen
Beschrijving
Ausstattung:
- Fahrradträger
- Lichtband - Markise
- Kunstleder
- Leichtmetall-Felgen
- Klimaanalge Fahrerhaus
- Hubstützenanlage
- Solaranlage
- Markise manuell 5,5m
- Radio
- RÜckfahrkamera
- TV vorne + hinten
- SAT-Anlage elektrisch
- Gel-Batterie
Technische gegevens
| Voertuigtype | Camper |
| Fabrikant | Rapido |
| Serie | 80dF |
| Model | 8086dF |
| Chassis | FIAT Ducato |
| Eerste registratie | 10/2020 |
| Kilometerstand | 54.100 km |
| Carrosserietype | Integraal |
| Brandstof | Diesel |
| Versnellingsbak | Automaat |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Milieusticker | groen |
Plattegrond
Beschrijving plattegrond
| Slaapplaatsen | 2 |
| Aantal zitplaatsen met gordels | 4 |
| Zitgroep | Middenzitgroep |
| Infrastructuur | Keuken, WC |